Autorska Pracownia Projektowa  Trendy, J.A. Wasążnik 

Mokre 126C, 86-300 Grudziądz 

W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt: 

tel.kom. +48 607 716 344 

tel.kom. +48 607 716 305 

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

www.trendypro.pl  

 

FOLLOW PROJEKT Studio Projektowe  

Martyna Turzyńska   tel. 577 766 167  

e-mail. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

ul. Sosnowa 18a, Grudziądz

  • W naszym salonie dostępnych jest około 70 dekorów "od ręki". Pozostałe około 300 dekorów podłóg jest dostępnych na zamówienie w rozsądnym terminie realizacji. Nasi producenci to: QUICK STEP, CLASSEN, EGGER. KRONOPOL, KRONOORGINAL.
  • Oferujemy szeroki wybór drzwi wewnętrznych znanych producentów DRE, POLSKONE, PORTA. Na ekspozycji zobaczycie Państwo dziesiątki dostępnych wzorów drzwi.
  • W naszym asortymencie oferujemy renomowane, profesjonalne drzwi zewnętrzne DELTA. Drzwi zewnętrzne- wejściowe tego producenta charakteryzują się niezwykłym designem oraz doskonałymi parametrami konstrukcyjnymi zarówno w zakresie bezpieczeństwa jak i przenikalności cieplnej.
  • W naszej ofercie znajdziecie Państwo również szeroki wybór listew przypodłogowych zarówno PVC jak i MDF w pełnej gamie kolorystycznej oferowanej przez producentów.
  • Zapraszamy do odwiedzin naszego salonu celu obejrzenia i dopasowania klamek zgodnie z designem drzwi oraz Państwa oczekiwaniami wizualnymi.